.
Dess by Lady Rara


mám ježtě 1 blog fakt ale affs Romča http ://selandmiley.blog.cz/  reklami pište jemom sem


moje klikačky
Narozeniny blogu 14.9. bude mít blog 2 roky
v 15 hodin přesněListopad 2009

Another Cinderella Story-Moderní popelka 2

30. listopadu 2009 v 18:43 | martinka60Lady GaGa - Paparazzi (Stuart Price Remix)

30. listopadu 2009 v 18:39 | martinka60

POKER FACE Lady Gaga Remix

30. listopadu 2009 v 18:36 | Martin@

Šmajda rozdrtil Chodúra!

30. listopadu 2009 v 17:47 | Martin@
Miro Šmajda rozdrtil Martina Chodúra

Šestý finálový večer Česko Slovenské SuperStar, která se nesla v rytmech songů proslavených stanicí MTV, měl nečekaný vývoj. Dříve porotou zatracovaný
Miro Šmajda s přehledem převálcoval favorita soutěže Martina Chodúra.

Dva na dva. To byla pravidla nedělního klání. Každý z finalistů se na jevišti objevil se dvěma songy. Scénář skvěle nahrál těm, kterým se první song nevyvedl přesně podle jejich představ, takže při druhém podání měli šanci reputaci si napravit. Přesně to byl případ Honzy Bendiga a jeho souputnice Moniky Bagárové. Druhý kousek v hale Incheby naservírovali s přehledem i bez formulky 'Ubrousku, prostři se'. Prostě dobrý. Sem tam něco, ale dobrý. Dominika Stará pěla jako pěnička. Naoko drsnou Avril Lavigne vystřídala v druhém poločase naoko plná emocí skladba Tears in heaven Erica Claptona s komentářem Dary Rolins, který byl nešikovně dost mimo mísu.

Zajímavý souboj Titánů se ovšem odehrál mezi dosavadním favoritem a čerstvým Objevem roku Českého slavíka Martinem Chodúrem a porotou několikrát odepsaným Mirem Šmajdou. Výkony první poloviny večera nyní nechme stranou. Ano, Martin si slušně střihnul slaďák Everybody hurts od R. E. M. a Mirovi naopak příliš nesedla popárna od Justina Timberlakea… Pak byla ovšem do ringu vhozena rukavice rocková.

Šmajda po ní hladově chňapnul a do uječeného Axela Rose se vžil absolutně. Svíjel se, běhal, vřískal a nakonec skočil do diváků, kteří se v žádném případě nerozestoupili, jak se to přihodilo stárnoucímu a abstinujícímu pankáčovi Iggymu Poppovi při jeho loňském pražském koncertu. Šmajda si kokos nenabil, fanynky ho ochotně zachytily a náležitě taky osahaly. No, kdy se jim to znovu poštěstí! Porota byla z Mirova výkonu doslova ve smyku. "Díkybohu, že tě fanoušci podrželi a nevyhodili tě, když jsme se s tebou my, porota, už loučili," kál se teď Ondřej Hejma.

Rocková nálož večera číslo dvě měla přijít s vystoupením favorizovaného Martina Chodúra. Lenny Kravitz však v jeho podání připomínal spíš Méďu Béďu, rockerský afekt nebyl na místě, alespoň v Chodúrově pojetí, a na Martinovu hlavu se snesla vůbec první kritika za celou dobu trvání soutěže. Tom Jones, Leonard Cohen a budiž, i ti R. E. M., to prosím. Martin ale není žádný divočák, aby tajtrlíkoval po pódiu (snad jen s výjimkou interpretací songů Goťťáka a Elvise - tam jsou tanečky povoleny, ba přímo žádoucí, show to tak chce). Naprosto přesně situaci vystihnul Paľo Habera, když Martinovi řekl: "Na rockera jsi - bez urážky - příliš inteligentní. Rocker se nerozmýšlí, jestli se pohne o dva metry dozadu, prostě něco udělá. Nemyslí. To naštěstí není tvůj případ. Ty jsi prostě Martin Chodúr. Ale rock už, prosím tě, nezpívej."

zdroj: blesk.cz

IPod

30. listopadu 2009 v 17:42 | Martin@
Vrrr tenhle IPod nefunguje!
Ale aby se mohl opravit tak se musí podepsat 5 lidí!!!Seznam

30. listopadu 2009 v 17:31 | Martin@
obrazek

řetězák- sobík

30. listopadu 2009 v 16:36 | Martink@


Tento sob má narozeniny, ale nikdo mu nekoupil dort.
Když se podepíše 5 lidí, tak mu ho včelka Mája s Vilíkem koupí :)

30.11.2009

30. listopadu 2009 v 16:14 | Martin@

čau sb a všichni jsem doma a zase čau


sakura haruno a naruto

29. listopadu 2009 v 19:16 | Martin@